Chcesz by Twoja firma pracowała wydajniej i wdrożyła nową organizację produkcji? Pragniesz by transport i magazynowanie towarów były dwa razy łatwiejsze? Koniecznie musisz wdrożyć do swojego przedsiębiorstwa skrzyniopalety renomowanej, sprawdzonej marki. Zapoznaj się z poniższym artykułem, aby poznać więcej informacji na temat produktów, które rewolucjonizują branżę logistyki.

Najlepszy producent skrzyniopalet

Internetowe sondy popularności palet i pojemników plastikowych wygrywa rokrocznie firma Scholler Allibert. Jest to przedsiębiorstwo obecne na rynku od 60 lat i stale wprowadzające innowacje i ulepszenia. Omawiany producent skrzyniopalet dostosowuje swoje produkty do potrzeb wielu branż takich jak rolnictwo, przetwórstwo żywności, przemysł samochodowy, chemiczny oraz handel czy branże kosmetyczno-farmaceutyczne.

Poza produkcją przedsiębiorstwo wdraża wiele innowacyjnych programów poświęconych ochronie środowiska i zrównoważonemu rozwojowi. Przykładowo skrzyniopalety z tworzywa sztucznego produkowane są z takiego rodzaju HDPE, który w 100% podlega recyklingowi i może być przetworzony na inne produkty. Jednocześnie palety są żywotne – w trudnych warunkach przemysłowych okres ich użytkowania wynosi od dziewięciu do jedenastu lat. Nowatorski jest także program wynajmu palet i opakowań. Firmy, które potrzebują produktów tylko okresowo, mogą zawrzeć z Scholler Allibert umowę i wypożyczyć opakowania na pewien okres.

Skrzyniopalety plastikowe – jakość i możliwości

Firma Scholler Allibert oferuje różnego rodzaju skrzyniopalety z tworzywa sztucznego. Przykładowo dla branży rolniczej polecane są kisteny agrilog o standaryzowanych wymiarach 1200 mm na 1000 mm na 591 mm. Duża pojemność (446 litrów) i mała masa własna (29 kilogramów) zapewniają tym paletom użyteczność przy zbiorach owoców i warzyw. Przytoczone Skrzyniopalety plastikowe są też idealne do przechowywania płodów rolnych ze względu na perforowane i ażurowe ścianki boczne zapewniające dopływ powietrza. Wzmocnione dno wyposażone w płozy zapewnia stabilność i ułatwia łączenie palet w większe paczki dając możliwość transportu na przyczepach czy kontenerowcach bez potrzeby przeładowywania.

Kolejnym wartym omówienia produktem są skrzyniopalety maxilog idealne dla branży produkcji przemysłowej i motoryzacyjnej. Dzięki wzmocnionym ścinakom bocznym, brakom otworów i zwiększonej ładowności (610 litrów) idealnie spełniają rolę do transportu podzespołów oraz magazynowania wyprodukowanych elementów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here