Podsumowanie lipca

Co przyniósł mi lipiec? Podsumowanie miesiąca

Nie nadążam za latem! Staram się łapać jak najwięcej promieni słonecznych i spędzać jak najmniej czasu przed ekranem.. co też widać na Samorozwijalni, bo ilość postów nieco się ostatnio zmniejszyła.

Pojawiły się:

Dziękuję za wszystko, co złe #3 czyli trzecia odsłona mojej niecodziennej formy wdzięczności 😉

10 minut, które zmieni Twoje życie

Co to znaczy być człowiekiem

Nie lubię Cię, choć nie wiem dlaczego czyli wpis o mechanizmie projekcji w praktyce

 

CO U MNIE?

 


Staram się czerpać z lata garściami. O tej porze roku czuję, że mój umysł i ciało odżywa. Ładuję baterie zielenią i ciepłem. Uwielbiam to!


Oczywiście jest ktoś to bardzo cieszy się z faktu, że ostatnio stronię od spędzania czasu w czterech ścianach 🙂 Niestety, gdy są upały, zostawiam Owcę w domu na rzecz wczesnoporannych lub wieczornych spacerów. Jest tak pełna energii i ruchliwa, że ciężko jej zrobić ostre zdjęcie – co widać na załączonym obrazku 😉


W ramach nawyków, nad którymi ostatnio pracuję, zaczęłam ćwiczyć regularnie jogę kilka razy w tygodniu. Zwłaszcza po tej porannej – czuję się niesamowicie. Aż żałuję, że nie odkryłam wcześniej tego niezwykłego połączenia ćwiczeń fizycznych z medytacją i uważnym oddechem.


W tym roku udało mi się znów wyskoczyć na chwilę nad morze. Każde wakacje kojarzą mi się z kojącym błękitem wody – nie wyobrażam sobie lata bez chwil spędzonych na gorącym piasku.


Zaczęłam też kolejny rok życia. Tak wiele się zmieniło w trakcie kilku, ostatnich lat. I na zewnątrz i wewnątrz mnie. Już się nie mogę doczekać co czeka na mnie za rogiem.. kolejnego roku 🙂

 

FOLLOWSY

 

Julia z bloga Na nowo śmieci tym, że ekologiczne zakupy wcale nie muszą być drogie.

Jak joga wpływa na nasz umysł? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poście Joga a ciałopozytywność.

Czy freelance jest zawsze lepszy od pracy na etacie? Zbiór przemyśleń, który mnie poruszył w poście u Klaudii z bloga Autopogoń.

Tutaj znajdziecie garść porządnych porad o tym jak nie poddawać się zbyt szybko.

Znasz metodę odwróconych informacji? Ciekawy live Kasi z bloga Życie pod palmami.


A Tobie co przyniósł lipiec? Daj znać! 🙂